about

Firma Profili

OPTİMUM Teknolojik Hizmetler olarak amacımız ev, işyeri ve araç güvenliklerini sağlamak. Ürettiğimiz çözümlerle güvenliğin yanısıra araç ve çalışan elemanları daha verimli kullandırmayı planlıyoruz. Ev ve işyeri güvenliğinde Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri gibi büyük kurumların güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye hitap eden hizmet ve çözümler sunabiliriz. Müşteri hizmetleri desteği istemeyen ve alarm sistemini komple satın almak isteyen müşterilerimiz için de DSC marka alarm sistemleri ile çözüm üretiyoruz. Hırsızlık konusunda alarm sistemlerinin tamamlayıcısı olarak gördüğümüz ve hem şirketleri hem de elemanları daha verimli kullanmaya yönelik her türlü kamera sistemleri de kuruyoruz. analog ve ıp kameralarının yanısıra araç kamera sistemleri de kurarak şirketlerin ihtiyaçlarına göre çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

Tüm Türkiye’de %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve temel değerlerimizden biri olan taraftar müşteri yaratmak anlayışımızdan ödün vermeden kişiye ve kuruma özel güvenlik çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

Kamera Sistemleri

Alarm Sistemleri

Araç Takip Sistemleri

Araç Kamera Sistemleri

about-2
about

VizyonumuzGüvenliği ön planda tutan , çevreye saygılı , sağlıklı ürünler üreterek, müşterilere OPTİMUM fayda sağlamak amacındayız. Ayrıca müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenilirliği karuyarak dinamik gelişme içinde olan bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.

Marka ve Distrübötörler

Müşteri odaklı bir yaklaşımla İstanbul ve marmara bölgesinde, teknoloji alanında lider markalarla çalışarak OPTİMUM seviye de işler yapmak.

about-2